نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
«ضداستراتژی» رهبری در مقابل استراتژی اروپا
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰

«ضداستراتژی» رهبری در مقابل استراتژی اروپا

به گزارش بلاغ، بررسی بیانات رهبر انقلاب در دیدار اخیر مسؤولان و کارگزاران نظام در 2 بعد اساسی قابل بررسی است:1- دکترین سیاست خارجه در نحوه مواجهه ایران با آمریکا در نگاه رهبری، مواجهه با یک معاند و متخاصم است. غیر قابل انکار است که نحوه «کنش» ایالات متحده با ایران بعد از انقلاب اسلامی،...

 
مخالفان داخلی امام خمینی(ره) چه کسانی‌اند؟
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴

مخالفان داخلی امام خمینی(ره) چه کسانی‌اند؟

دشمنان خارجی مشخص‌اند، اما مخالفان عملی امام خمینی(ره) کسانی هستند که با ضعف عملکرد خود دشمن را در اثبات ناکارآمدی نظام اسلامی کمک می‌کنند، حتی اگر به اسم و حرف ادعاهای دیگری داشته باشند.

 
30 سال رهبری مدبرانه
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰

30 سال رهبری مدبرانه

ایران اسلامی امروزه مدیون مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری در طی 30 سال گذشته است. مردی که تمام دغدغه و توان خود را در جهت اعتلا و ابادانی کشور صرف نموده و در این راه از کوچک‌ترین تلاشی مضایقه نکرد و هر چه در توان داشت در کف اخلاص نهاد.ایران و ایرانی تا ابد مدیون او خواهد بود.

 
عقب‌گرد شهرداری قائم‌شهر به سبک شورای شهر دوره پنجم
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷

عقب‌گرد شهرداری قائم‌شهر به سبک شورای شهر دوره پنجم

عالیجنابان و مسئولان مازندران و شهرستان قائم‌شهر لطفا سرتان را بلند کنید و ببینید در قائم‌شهر چه خبر است.

 
درد مردم و سوء مدیریت دولت
۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۲

درد مردم و سوء مدیریت دولت

حال می‌توان به عظمت پیامبر گرامی اسلام بیشتر پی برد که فرمود: "من از فقر اقتصادی بر امتم نمی ترسم، بلکه از سوء تدبیر می ترسم؟". چیزی که امروز می‌توان مصداق کاملش را بوضوح مشاهده کرد.

 
حل «ریشه‌ای» مشکلات فوتبال
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۳

حل «ریشه‌ای» مشکلات فوتبال

به گزارش بلاغ، اوایل هفته گذشته خبری به دست‌مان رسید مبنی بر اینکه رئیس ‌دپارتمان صدور مجوز حرفه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعلام کرده است که به دلیل شکایت‌های فراوان که از سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی به این کنفدراسیون رسیده، به زودی به ایران آمده، تا از نزدیک اسناد ...

 
سناریوی دستبند؛ توطئه غرب پس از خروج آمریکا از برجام
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹

سناریوی دستبند؛ توطئه غرب پس از خروج آمریکا از برجام

به گزارش بلاغ، دیدار و تماس‌های سران سه کشور اروپایی (بریتانیا، آلمان، فرانسه) با رئیس‌جمهوری آمریکا پیش از ترک برجام، از سناریو دهشتناکی مبنی بر نگهداشت جمهوری اسلامی ایران در محدودیت‌های برجام، علیرغم خروج کدخدا از توافق و نقض صریح برجام است. تعبیر مرموزانه اخیر بوریس جانسون وزیر ...

 
هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۲

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏

 
فرانسه آزادي را به کما برد، سلبريتي‌ها را به خفقان!
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۸

فرانسه آزادي را به کما برد، سلبريتي‌ها را به خفقان!

فرانسه مي‌تواند مهد آزادي باشد آنقدر كه تجمعات بزرگ كارگري در روز كارگر در خيابان‌هاي پاريس پرتعداد برگزار شود اما اتفاقات روز كارگر در پاريس فقط يك قسمتش به كما رفتن خبرنگار ايران است.

 
آخرین تذکر کتبی
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰

آخرین تذکر کتبی

جناب رئیس شورای عالی امنیت ملی، از روزی که مردم ایران اینجانب یعنی حسن روحانی را با رأی بسیار بالا به عنوان رئیس جمهور انتخاب کردند، با خودداری شما از فرستادن پیام تبریک و دعای موفقیت برای خودم در این عرصه، به عمق حسادت شما به جایگاه مردمی خود پی بردم.

 
مشکل یقه‌ها چیست؟
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰

مشکل یقه‌ها چیست؟

مسئله لِفتِ مراکش از ایران و ریموو سفیر ایران از مراکش، به خاطر مسدود شدن تلگرامه، غیر از این چیزی نمیتونه باشه، مهم‌ترین مسئله در ایران همین بود، وگرنه چرا زودتر نرفت.

 
دغدغه‌ای به نام امید
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰

دغدغه‌ای به نام امید

رئیس جمهور امیدوار است که باران بیاید و یا امیدوار است که برجام نقض نشود و یا امیدوار است که قیمت دلار کاهش پیدا کند و یا امیدوار است که تعداد بیکاران در کشور کم شود و یا امیدوار است که مرغ و گوشت ارزان شود و یا امیدوار است که وضع کشاورزان بهتر شود و یا امیدوار است که هیچ کارخانه‌ای تعطیل نشود.

 
با ما تفاوت را خوب حس کنید
۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰

با ما تفاوت را خوب حس کنید

باید در بعضی چیزها افراط کرد، اُوِر دوزش خوب است، یعنی اگر یکی حرفی زد اصلا ً به او نگاه نکنید، یا اگر کسی نامه نوشت و مشکل داشت نامه اش را نخوانید و بگذارید خودش برود مشکلش را حل کند، با ارز و سکه کاری نداشته باشید، ولشان کنید به امان خدا، بسپارید به خدا مگر خدا نمی‌تواند مشکلات را حل کند.

 
جوانانی که مسیر تاریخ را تعیین می‌کنند
۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷

جوانانی که مسیر تاریخ را تعیین می‌کنند

نقطه اصلی و اتکاء پیامبر اسلام و امامان شیعه و انقلاب اسلامی و سپس انقلاب مهدوی، جوانان و ظرفیت‌های تحول‌برانگیز آنان در ایجاد جامعه‌ای ایمانی و سربلند و تعالی‌بخش بوده و هست.

 
جوانان را با دقت بیشتری ببینیم
۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸

جوانان را با دقت بیشتری ببینیم

نگاه دقیق‌تر به نیازهای اساسی جوانان باید همراه با فعل جغرافیای کنونی، زمان و استعدادهای شخصی و اجتماعی همراه باشد تا بتوان خواستگاه ایده‌آل اجتماعی و فرهنگی را برایشان مهیا و ساخت.

 
میتِ رضا شاه پهلوی در توئیتر
۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰

میتِ رضا شاه پهلوی در توئیتر

به بهانۀ کشف جسد فیکِ رضا شاه پهلوی در یک قبرستان، سعی کردیم در یک کنفرانس خبری از میتِ وی سوالاتی را بپرسیم و نکات مبهم تاریخ را روشن کنیم، اما به محض پا گذاشتن در کنفراس خبری میت بلند فریاد زد: پدر سوخته‌ها!

 
تذکرهای کارساز
۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰

تذکرهای کارساز

او شخصی است بسیار خرمند، وی برای تزکیۀ روح دوستانش، هر از چندگاهی عیوبشان را تذکر می‌دهد، تذکرهای او چنان کارساز است که هیچ عیبی را دوبار تکرار نمی‌کند، همان یکبار کار را تمام می‌کند.

 
همه خسته نباشید
۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰

همه خسته نباشید

جناب رئیس جمهور، امیدواریم که شما در میان همین خستگی های ناشی از مسئولیت سنگین و کار زیاد، یک اشتباه قلمی هم بفرمایید و به جای 45 هزار تومان یارانه ماهیانه، یک صفر ناقابل به آن اضافه کنید تا بشود 450 تومان!

 
پیگرد قانونی دارد
۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰

پیگرد قانونی دارد

جاسوسی شغلی شریف و نانش حلالِ حلال است، دورۀ بگیر و ببندها گذشته و دورۀ گفتمان و اعتمادسازی فرا رسیده است، اینک جاسوس‌های عزیز برای خودشان در طبیعت وِل می‌چرخند.

 
شاخصه‌های تربیت فرزند در سیره امام‌حسین(ع)
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵

شاخصه‌های تربیت فرزند در سیره امام‌حسین(ع)

به گزارش بلاغ،  تربیت صحیح فرزندان از ضروری‌ترین وظایف پدر و مادر به شمارمی‌آید. انجام دادن این وظیفه مهم، حساس و ظریف بدون تکیه بردیدگاه‌های صاحب‌نظران آگاه و مطمئن ممکن نیست. ما معتقدیم که معصومان(ع) در همه ابعاد هدایتی و تربیتی الگوهایی کامل و مطمئن به شمار می‌آیند ...